Mořský kolagen

Vstupte do světa obnovené vitality a krásy s naším mořským kolagenem. Na Thoravit.cz máme za cíl poskytnout vám ten nejčistší a nejkvalitnější hydrolyzovaný kolagen, který je klíčem k pevné a pružné pokožce, silným vlasům a nehtům.

Co je mořský kolagen?

Mořský kolagen, známý pro své výjimečné absorpční schopnosti, je vysoce ceněný také pro své anti-aging vlastnosti. Je získáván z rybích šupin a kůže a poté podroben hydrolyzaci pro lepší vstřebávání. Při tomto procesu se totiž rozkládá na menší proteinové řetězce, které tělo snáze zpracovává. Náš marine kolagen je ideálním doplňkem pro každodenní použití.

Proč vybrat hydrolyzovaný kolagen z Thoravit.cz?

Přísně dbáme na dodržování standardů. Všechny naše produkty procházejí přísnou kontrolou a výběrem. Tak, abychom pro vás zajistili nejvyšší možnou čistotu a účinnost všech produktů.

Podpora zdraví a vitality pomocí tělu vlastních látek. Kolagen je základním stavebním kamenem vašeho těla. Doplňky s mořským kolagenem podporují zdraví kloubů, kostí i celkovou vitalitu.

Krása z přírody. Věříme v sílu přírody. Naše kolagenové doplňky jsou navrženy tak, aby podporovaly přirozenou krásu zevnitř ven. Dopřejete tělu to, co potřebuje a bude se nejen lépe cítit, ale také to bude vidět.

S produkty Thoravit získáte výhody hydrolyzovaného marine kolagenu, ale i jistotu, že děláte to nejlepší pro své tělo. Přidejte se k mnoha spokojeným zákazníkům a začněte svou cestu ke zdraví a kráse ještě dnes! Kvalita a účinnost marine kolagenu je ověřena mnoha studiemi – pro více odborných informací můžete čerpat například zde

1 položek celkem
Collagen final2
Novinka
690 Kč

  Hydrolyzovaný kolagen typu 1 je často doporučován pro podporu zdraví kůže, vlasů, nehtů a kloubů. Kolagen typu 1 tvoří hlavní složku kůže, vlasů, nehtů a šlach. Hydrolyzace...

Kód: C001
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz