Magnezium bisglycinát

Objevte sílu hořčíku bisglycinátu, maximálně vstřebatelné formy hořčíku, která je šetrná k žaludku a opravdu účinná. Na Thoravit.cz se specializujeme na produkty s prémiovým magneziem bisglycinátem, který je ideální pro podporu spánku, uvolnění napětí a prospívá tak celkovému zdraví.

Výhody bisglycinátu

  • Podpoříte kvalitu spánku. Hořčík je známý svými relaxačními účinky, které přispívají k lepší kvalitě spánku. Pokud se spolehnete na produkty s bisglycinátem hořečnatým, vybrali jste si tu nejlépe vstřebatelnou formu a účinky se dostaví téměř okamžitě.
  • Optimální vstřebávání. Díky vazbě hořčíku na bisglycinát, tedy aminokyselinu glycinu, je hořčík mnohem lépe a efektivněji vstřebáván.
  • Podpora srdce a kostí.Hořčík hraje klíčovou roli při udržování zdraví srdce a kostí a je nezbytný pro stovky enzymatických reakcí v těle.

Proč si vybrat hořčík od Thoravit.cz?

  • Čistota a kvalita produktů. To je to, na čem si zakládáme. Naše doplňky stravy jsou vyrobeny s důrazem na nejvyšší možnou čistotu a neustále podléhají přísným kontrolám kvality.
  • Jdeme s dobou. Vyvíjíme naše produkty na základě nejnovějších vědeckých poznatků, aby byla každá dávka co nejúčinnější a vstřebatelnost látky co nejvyšší.

Ať už hledáte způsob, jak zlepšit svůj spánek, nebo hledáte celkovou podporu zdraví, naše bisglycinátové doplňky jsou tu pro vás. Vyzkoušejte je a pociťte rozdíl!

3 položek celkem
Horčík bisglicinát hořečnatý
269 Kč

Chelátové magnézium: Efektivní a šetrné k vašemu tělu. Vysoce absorbovatelná forma magnesia v chelátové vazbě pro maximální podporu nervového systému, svalové relaxace a lepšího...

Kód: H001
magnesium 2ks Kód: H002
magnesium 3ks Kód: H003
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz