Filozofie značky

 

 

 

Proč jsme založili THORAVIT?

Pokud chceme, aby naše tělo podávalo maximální výkony a vydrželo vysokou zátěž, je nutné mu dodávat správné živiny a vitamíny. Značka THORAVIT vznikla na základě přesvědčení, že každý z nás dokáže překonávat své limity ať na tvrdém tréninku nebo v osobním životě.

lezectvi

Jelikož nás celý život provází sport ať už na amatérské, nebo profesionální úrovni a sami jsme si vyzkoušeli, jak je důležité doplňovat tělu správné vitamíny. Rozhodli jsme se na evropský trh uvést kvalitní doplňky stravy, které splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu a vstřebatelnost.

Většina dnešních výrobců se zaměřuje na doplňky stravy pro oblast fitness a kulturistiky, značka THORAVIT podporuje lidi, kteří nechtějí mít masivní muskulaturu. Mezi naše zákazníky patří lidé hledající správnou funkčnost těla, odstranění náchylností k nemocem a fyzickou výdrž v extrémních sportovních podmínkách.

bojove-sporty

Bohužel kvalita dnešních potravin není na takové úrovni, abychom byli schopni tyto živiny získat z běžné stravy, je tedy nutné tyto vitamíny dodávat formou potravinových doplňků.

Naše produkty sami testujeme při různých aktivitách.

Věříme, že i Vám pomůžou dosahovat vytoužených cílů a posouvat vlastní limity.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz