Liposomální vitamín C

Udržte svůj imunitní systém na vrcholu s liposomálním vitamínem C od Thoravit.cz. Tato revoluční forma vitamínu C poskytuje přímé vstřebávání do vašich buněk pro co nejefektivnější podporu imunity.

Co je liposomální vitamín C?

Liposomální vitamín C je pokročilý doplněk, který obsahuje vitamín C uzavřený v liposomech - malých, membránových váčcích, které napodobují strukturu buněčných membrán. Tento proces zaručuje, že vitamín C je ochráněn během trávení a je dostane se tak přímo do vašich buněk.

Výhody lipozomálního céčka:

Maximální absorpce - liposomální vitamín C je navržen pro maximální absorpci, což v zásadě znamená lepší podporu pro vaši imunitu, kůži a celkovou regeneraci těla.

Podpora imunitního systému - vitamín C je známý svými posilujícími vlastnostmi a náš lipozomální vitamín C je toho nejlepším příkladem.

Antioxidant - vitamín C je silný antioxidant, který pomáhá bojovat proti volným radikálům a podporuje zdravý buněčný růst.

Proč si Vybrat Thoravit.cz?

Přírodní složení, kvalitní zpracování, nejmodernější postupy. Naše produkty jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších a nejčistějších přírodních ingrediencí.

Výrobky dle moderní vědy a současných poznatků. Každý produkt je výsledkem rozsáhlého vědeckého výzkumu a je testován pro zajištění nejvyšší možné efektivity.

Zákaznická spokojenost. Jsme hrdí na to, že nabízíme vynikající zákaznický servis a dokážeme vám pomoci a poradit s každým dotazem.

S liposomálním vitamínem C od Thoravit.cz získáte jistotu, že podporujete své zdraví nejlepším možným způsobem. Kvalita a účinnost Lipozomálního vitamínu C je ověřena mnoha studiemi – pro více odborných informací můžete čerpat například zde

Projděte si náš e-shop a objevte sílu lipozomálního céčka a dalších vitamínů či minerálů.

3 položek celkem
Loposomalni vitamin c
489 Kč

Doplněk stravy ve vysoce účinné formě liposomálního vstřebávání. Vstřebatelnost a účinnost liposomálního vitamínu C je více než 9x vyšší oproti běžným formám díky systému...

Kód: L001
LIPO C 2ks
Akce
952 Kč

Doplněk stravy ve vysoce účinné formě liposomálního vstřebávání. Vstřebatelnost a účinnost liposomálního vitamínu C je více než 9x vyšší oproti běžným formám díky systému...

Kód: L002
LIPO C 3ks
Akce
1 411 Kč

Výhodou liposomálního vitamínu C je, že nedráždi žaludek a trávící systém, literatura uvádí, že liposomální vitamín C je nejúčinnější formou vitamínu C a dokonce je účinnější...

Kód: L003
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz